EN RU

HAKKIMIZDA

1996 yılında İstanbul'da kurulmuş, Türkiye'nin en büyük çorap üreticileri ve ihracatçılarındandır. Çorap imalat bölümümüz, son teknoloji makinelerimizle üretim, paketleme, depo ve lojistik olmak üzere 8000 m2 alanı kapsamaktadır. İstanbul Bayrampaşa'da bulunan üretim alanımızda tüm kalite sınıflarına yönelik erkek, bayan, çocuk ve bebek kategorilerinde çorap üretimi yapmaktayız.

İç pazarın ihtiyacını karşılamaya yönelik imalata başlayan Kip Çorap, sonraki dönemlerde ihracata yönelik ürün yelpazesi oluşturarak dünya pazarındaki yerini almıştır. Üretimimizin %75'ini başta İsveç, İngiltere, İtalya, Danimarka, Belçika, Fransa, Norveç, İsviçre, Almanya ve Finlandiya olmak üzere Avrupa ülkelerine, %20'sini yurtiçi pazara ve %5'ini Kuzey Amerika'ya ihraç etmekteyiz.

Kendi marka koleksiyonlarımız dışında müşterilerimizin istekleri doğrultusunda da üretim yapmaktayız. Üretimimiz kalite kontrol ekibinin gözetimi altında özel ve teknik iplikler kullanılarak yüksek kalite ve en son teknolojilerle yapılmaktadır. Aynı zamanda yurtiçindeki büyük perakende zincir mağazaların da tedarikçiliğini üstlenmekteyiz. İpliklerimiz günümüz modasına uygun, geniş renk seçenekleri ile her zaman depomuzda hazır bulunmaktadır. Türkiye'nin en büyük stok ipliği olan çorap imalatçısı özelliğine sahibiz. Bu özelliğimizle numuneleri en kısa sürede ulaştırarak, üretim, paketleme, yükleme ve teslimat süreçleriyle müşterilerimize üstün hizmet sunmaktayız.

Kip Çorap olarak çorap endüstrisinde kaliteli üretim ve zamanında teslimat süreci ile kazandığımız saygınlığı geleceğe taşımak için her gün daha çok çalışıyor ve sektördeki gücümüzü arttırmaya devam ediyor olacağız. Pozitif yaklaşım ve uzun soluklu işbirlikleri için sizi Kip Çorap ailesi ile tanışmaya ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için firmamıza bekliyoruz.